Hakkımızda

Yüksel Hotel, tarihi yarımadanın merkezinde, eşsiz konumu ve nefes kesici atmosferi ile lüks hizmet veren 3 yıldızlı bir oteldir. Genellikle İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa, Amerika ve Rusya’dan gelen misafirler tarafından tercih edilmektedir.

77 odası ile İstanbul'un tam kalbinde bulunan Yüksel Hotel, Kapalıçarşı'ya sadece yürüme mesafesindedir.

Yüksel Hotel’in modern odalarının tamamında ücretsiz Wi-Fi ve uydu TV standart olarak mevcuttur. Ses yalıtımlı odalar çağdaş bir dekora sahiptir ve tarihi kent manzarası sunmaktadır.

Hotel Yüksel’de misafirlerimiz sabahları zengin açık büfe kahvaltının tadını çıkartabilir, 24 saat oda servisinden yararlanabilirler.

Kapalı Çarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na 10-15 dk yürüme mesafesinde olan otel, Taksim Meydanı, kaliteli ve lüks alışveriş merkezlerinin yer aldığı Nişantaşı, Osmanbey ve Şişli’ye 5 km, Uluslararası Atatürk Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi’ne ise sadece 13 km uzaklıktadır. Yüksel Hotel, tek bir bilet satın alarak tramvay ile İstanbul turu yapabileceğiniz çok özel bir lokasyona sahiptir.